Časté dotazy

1/ Proč bych měl/a využít služeb portálu?

 

Jedná se o jednoduché řešení pro bezpečné, výhodné a efektivní využití volného půdního prostoru. Nejednáte s realitní kanceláří, volné půdní prostory nabízíte přímo zájemcům. Projekt si zakládá na naprosté transparentnosti, nestojí za ním žádná realitní kancelář.

 

 

2/ Je to skutečně zdarma?

 

Ano, služby jsou pro uživatele portálu, kteří hledají seriózní zájemce o volné půdní prostory, zcela nezávazné a zdarma. Za zprostředkování kontaktu na vybraného zájemce nic neplatíte.

 

 

3/ Není lepší spolupracovat s realitní kanceláří?

 

Prodej půdního prostoru je velmi specifickou záležitostí. Okruh možných zájemců je velmi úzký. Proto nedává moc smysl oslovovat realitní kancelář, která ve většině případů pouze vloží inzerát půdního prostoru na realitní server a jen čeká, až se zájemce sám ozve.

 

 

4/ Jaké "páky" má portál na neprofesionální zájemce o půdní prostory?

 

Zájemce o volný půdní prostor si je vědom toho, že na něj můžete na konci napsat referenci. Bude se proto maximálně snažit, abyste byli co nejvíce spokojeni a aby kladnou referenci viděli další návštěvníci portálu - potenciální klienti zájemce. V opačném případě uvidí negativní referenci ostatní návštěvníci portálu.

 

 

5/ Jak funguje celý proces výběru zájemce přes tento portál?

 

Nejprve nezávazně poptáte jednotivé zájemce o volné půdní prostory. Poté porovnáte jednotlivé nabídky a v případě zájmu se se zájemcem sejdete osobně. Předání kontaktu je pouze na Vaši žádost. Nemusíte se obávat "nahánění" ze zájemců o půdní prostory.

 

 

6/ Je bezpečné zadávat poptávku přes portál?

 

Nemusíte se obávat, Vaše osobní údaje nejsou veřejné. Portál dbá na ochranu osobních údajů a nakládá s daty v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

 

 

7/ Co se bude dít po zadání poptávky?

 

Na Váš uživatelský účet začnou přicházet nabídky od jednotlivých zájemců o půdní prostory. Ty si můžete v klidu porovnat, aniž byste se museli se všemi zájemci scházet. Kontakt se zájemcem proběhne pouze na Vaši žádost - nikdy ne naopak.

 

 

8/ Podle čeho mám porovnávat jednotlivé nabídky?

 

Nabídky konkrétních zájemců porovnávejte např. dle celkového hodnocení, hodnocení klientů, referencí z minulých realizací, zkušeností, objemů realizací, sympatií atd.

 

 

9/ Kolik zájemců o půdní prostory mám kontaktovat?

 

To závisí pouze na Vás. Je dobré však oslovit minimálně dva Vámi vybrané zájemce o půdní prostor. Portál Vám pomůže v "předvýběru" zájemců a zkvalitní tak konečné výběrové řízení.

 

 

10/ Musím začít spolupracovat s některým ze zájemců?

 

Nemusíte. Zadání poptávky je zcela nezávazné. Pokud se Vám žádné nabídky zájemců nezamlouvají nebo jste se nakonec rozhodli nevyužít volné půdní prostory, nevadí. Na nabídky zájemců reagovat nemusíte.

 

 

 

 

 

Chcete bezpečně využít půdní prostory?

3 jednoduché kroky k nalezení zájemce o půdní prostory

  • 1Zdarma poptáte zájemce
  • 2Porovnáte konkrétní nabídky zájemců
  • 3Sami kontaktujete vybrané zájemce

Nalézt možné zájemce zde:

 
X

INFORMACE ZDARMA


Získejte zdarma pravidelné
informace ze světa SVJ a BDVáš email:

Vaše data jsou v bezpečí. Na spam nehrajeme.